دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۴۰۳ - 10:58:28

با مشارکت دانشگاه تبریز

همایش ملی آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان برگزار می شود
همایش ملی آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان برگزار می شود

همایش ملی آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان با مشارکت دانشگاه تبریز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری پژوهشگر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، این همایش با توجه به اهمیت آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان و در استقبال از برگزاری نمایشگاه بین المللی جاذبه‌های تحصیل در ایران و نیز در راستای حضور و فعالیت مراکز آزفا به عنوان یکی از کنشگران حوزه دانشجویان بین الملل برگزار می‌شود.

همایش ملی آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان توسط سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با هماهنگی مدیریت همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز و به مناسبت برگزاری نمایشگاه جاذبه‌های تحصیل در ایران برگزار می‌شود.

پشتیبانی علمی این همایش بر عهده سازمان همکاری‌های اسلامی، کامستک، شبکه دانشگاه‌های جهان اسلام و بنیاد سعدی که مسئولیت ترویج زبان فارسی در حوزه برون مرزی است.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، دکتر محمد طاهری خسروشاهی؛ مسئول مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه تبریز یکی از هشت سخنران علمی این همایش ملی و تخصصی است.

همایش ملی آموزش زبان فارسی برای ایرانیان غیرفارسی زبان، روز چهارشنبه بیستم تیر ماه از ساعت 8 تا 12 در نشانی http://cinvu.net/AZFA برگزار می‌شود.

همایش ملی آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان

امتیازدهی به خبر
اشتراک گذاری
سروش ایتا لینکدین فیسبوک توییتر واتس‌اپ تلگرام گوگل پلاس
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری پژوهشگر نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
جهت دریافت کد تازه، کلیک کنید
ترجمه البرز
اینجا محل تبلیغات شماست